Poptávkový formulář

odešlete poptávku ještě dnes

Vyplňte níže všechny údaje

a odešlete nezávaznou poptávku ještě dnes

nejdéle do 24 hodin vás kontaktujeme

Nezávazná poptávka

Poptávka hotových šablon a služeb

  Přílohy k vložení (nepovinné):

  Reference od zákazníků

  Pokud hledáte někoho, kdo vám udělá stránky ještě lepší než o jakých jste přemýšleli, tak strankonos.cz je ta správná volba. Rychlá a bezproblémová komunikace. Pan Lípa se vždy snažil vyjít vstříc mým požadavkům a výsledek je daleko lepší než jsem si dokázala představit.
  Po předchozích zkušenostech s tvorbou a provozem webu www.dorka.cz jsem nadšený přístupem a odborností pana Tomáše Lípy. A vlídností ke mně jako naprostému laikovi, praktickými doporučeními a zejména trpělivostí s mými dalšími a dalšími požadavky. Preciznost skloubená s rychlostí a nápaditostí. Velké poděkování a vřelé doporučení je na místě a mohu prohlásit, že je to první případ, kdy tak činím.
  S realizací eshopu jsme byli velici spokojení, vše proběhlo dle našich představ. Pan Tomáš Lípa to někdy s námi neměl jednoduché, ale vždy byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučujeme!
  Jestli hledáte profesionála, který Vám zajistí webové stránky od základu, tak pan Lípa je ten správný člověk. Velmi férové jednání, rychlost a vstřícnost. Během pár dnů jsem měl webovou stránku se kterou jsem velmi spokojen. Pan Lípa pracuje okamžitě a veškerou mou představu naplnil. Rozhodně doporučuji.
  Pro všechny, kdo hledají kvalitní, rychle zpracovaný a cenově dostupný web, vřele doporučuji pana Lípu. Skvěle vystihl moji představu, komunikace byla bezproblémová a přístup velmi profesionální. Jsem maximálně spokojená a ještě jednou mockrát děkuji!
  Moc ráda bych touto cestou poděkovala za tvorbu webových stránek, byla jsem mile překvapena. Oceňuji rychlost a ochotu při spolupráci na tvorbě webu. Výborné a profesionální jednání. Díky
  Velmi rychlé vytvoření webu. Byly zpracovány všechny připomínky. S výsledným webem jsem spokojen a mám na něj i pozitivní ohlasy od mých zákazníků.
  Děkuji za kvalitní dodání námi požadovaného řešení. Rychlost dodání a reakce na naše požadavky byla na vysoké úrovni. Kvalitně odvedená práce.
  Ales Zabransky
  Token Invest
  Děkujeme za stránky, které jsou moc pěkné a líbí se nám. Dodání bylo velmi rychlé a celkový průběh byl bezproblémový.
  Marcela Líbalová
  Tesařství Havlík
  V roce 2017 jsem otevřela vlastní studio a potřebovala jsem webové stránky. Které jsem objednala zde a byla jsem velice překvapená rychlostí dodání a následnou správou. Děkuji.
  Pavlína Horáková
  Salon Perfetto