Další možné služby

pro vaše webové stránky

Pravidelná měsíční správa webu (aktualizace, zálohování a úpravy)

od 300 Kč/měs. Díky službě Správa webu budou vaše stránky pravidelně aktualizované. Budete tak mít stále nejaktuálnější verzi WordPressu a všech používaných pluginů. V balíčku je také zahrnuto pravidelné zálohování kompletního webu (FTP i databáze). To vám zajistí rychlou obnovu celého webu v případě problému (havárie, hackeři, spam, ztráta dat a podobně). V ceně je také zahrnuta 1 hodina správy a úprav webu zdarma (úpravy textů, přidání nebo změna fotek...atd).

Optimalizace webu

Cena dohodou Zajistím podle potřeby přínosné PR články a zpětné odkazy z tématických a kvalitních webů. Navrhnu účinnou marketingovou strategii hodící se pro vaše webové stránky. Váš web bude ve vyhledávačích Google a Seznam vidět.

Zabezpečení WordPress stránek

1.500 Kč Příprava a převod webu na SSL certifikát (https://), analýza bezpečnostních rizik, spamu a implementace opatření. V rámci tohoto balíčku také zkontrolujeme všechny URL adresy, jestli jsou správně přesměrované na zabezpečenou doménu.

Zrychlení WordPress webů

3.000 Kč Dle potřeby a velikosti webu vám pomůžu s celkových zrychlením, aby se vašim zákazníkům načítali stránky co nejrychleji.

Pravidelní aktualizace

Administrace webu

500 Kč / hod. Svěřte mi administraci vašeho webu a o nic se nestarejte. Domluvíme se na hodinové sazbě 500 Kč za hodinu nebo jinak podle velikosti webu a očekávané náročnosti.

Pravidelní aktualizace

Webové stránky

v dobrých rukách